Promocje
Super User  

Przygotowaliśmy dla Was promocję na nowy rok.  

"Łatwiej na start" - pomoc w założeniu działalności gospodarczej i pierwszy miesiąc obsługi księgowej - ZA DARMO!*

"Zmień biuro rachunkowe i oszczędzaj" - Klient zmieniający biuro rachunkowe otrzymuje upust w wysokości 50% wynegocjowanej ceny za pierwszy miesiąc,.*

"Program na start" - każdy klient podpisujący z nami umowę otrzymuje za symboliczną złotówkę - program firmy Ramzes obsługujący sprzedaż: umożliwiający wystawianie rachunków, faktur, współpracujący z kasami fiskalnymi.  

 
 
*przy podpisaniu umowy na prowadzenie usług na min. 6 miesięcy

 

 

 
Zaloguj się
Super User  

Logowanie w zewnętrznym systemie

 
Witam na stronie mojego biura!
Super User  

Nie prowadzę biura w modnej lokalizacji. Dzięki temu jednak, że prowadzę je we własnym lokalu, mogę zaproponować konkurencyjne ceny. Znajdzie się również filiżanka kawy lub herbaty, przy której będziemy mogli porozmawiać.  Jesli nie masz czasu - a ten to pieniądz - odbiorę wszystkie dokumenty od Ciebie, w ustalonym terminie.

Moje biuro rachunkowe świadczy usługi rachunkowe z zakresu księgowości i rachunkowości na terenie Płocka i okolic. Korzystamy z najnowocześniejszych rozwiązań informatycznych. Oczywiście posiadam certyfikat księgowy Ministerstwa Finansów, oraz ubezpieczenie OC. Współpracuję z prawnikiem będącym specjalistą od prawa pracy i prawa podatkowego. Możesz również skorzystać z porady-pomocy doświadczonego handlowca i marketingowca.  Oferuje maksymalne bezpieczeństwo i wsparcie Twojemu biznesowi.

Twój sukces to mój sukces!

Masz wątpliwości - poznaj moje promocje i skontaktuj się ze mną, odpowiem na wszystkie Twoje pytania.

Zapraszam

Monika Mikołajewska

 

 

   

 

 
Kontakt
Super User  

Przed wizytą w biurze prosimy umówić się telefonicznie !

Biuro Rachunkowe Monika Mikołajewska
ul. Letnia 6
09-407 Płock
tel: 609 424 636
mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

Więcej artykułów…

  1. Nasza oferta
  2. O nas


Kontakt

Biuro Rachunkowe
Monika Mikołajewska

ul. Letnia 6
09-407 Płock

Tel. 609 424 636